O nas

Szkoła językowa Żyrafa Harry skupia się na uczeniu języka angielskiego poprzez zabawę i doświadczenia od najmłodszych lat. Założyciele – równocześnie rodzice – zafascynowani chłonnością umysłów najmłodszych postanowili połączyć czas poświęcony na zabawę z przekazywaniem podstaw wiedzy języka angielskiego.

Zajęcia w szkole prowadzone są przez wykwalifikowanego pedagoga z wieloletnim stażem. Do współpracy przy tworzeniu programu nauczania zapraszamy różne osoby ze swojej sieci kontaktów – pedagog z ponad dziesięcioletnim stażem zna ich trochę 😉 Osoby te stanowią istotne źródło wiedzy i wsparcia w zakresie podniesienia atrakcyjności zajęć.

Od 2023 roku do współpracy przy prowadzeniu zajęć zaprosiliśmy dodatkowych lektorów poszerzając nasze zaplecze o doświadczenia ze współpracy z młodzieżą oraz szczególnie interesujące praktyczne umiejętności pozyskane w czasie kilku lat pobytu w Wielkiej Brytanii.

Harry rośnie z Wami i dzięki Wam. W ofercie mamy już nie tylko lekcje dla najmłodszych, ale również indywidualne zajęcia dla młodzieży i dorosłych (bo rodzice nie chcieli zostawać w tyle… 😉)